הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך [20.2.2024]

אסאדו במדבר ים המלח, אנו מציעים חוויה קולינארית יוצאת דופן. המיקום הקבוע שלנו הוא על כביש 90 מול הישוב אבנת. כמו כן, ניתן להזמין אותנו כשירות קייטרינג לאירועים וסדנאות אסאדו ובשר מעושן. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את הארגון ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמהAA  ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.

האתר נבדק כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.
ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים:  Firefox / Opera / Safari / Lynx]/ [Edge / Chrome ובתוכנות קוראות מסך [NVDA / Jaws/ Voiceover].

שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר

באתר בוצעה הנגשה ברמת הקוד. כמו כן הונגשו מסמכי ה PDF והתפריט שלנו להורדה בקובץ. האתר הונגש ברמת AA לפי התקן הישראלי.

הסדרי נגישות בארגון

המקום נמצא סמוך לכביש 90 כך שניתן להגיע עם רכב ממש עד לפתח המקום. יש חנייה בשפע. דלפק הקבלה נגיש וניתן לעבור במקום בכסא גלגלים. בנוסף, צוות המקום שלנו מגיע עד לשולחנו לקבלת הזמנה ולהגשת האוכל.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכז הנגישות של הארגון:

נתנאל שלזינגר

054-3316613

netanel@1bishvil.com

כתוב את הכותרת כאן

פופאפ לאתר
דילוג לתוכן